Ania Skórzyńska to młoda mama, która w 2015 roku postanowiła założyć firmę. Początkowo w ofercie znajdowały się jedynie urocze maskotki z mechanizmem wywołującym szumy przypominające te, które dziecko słyszy znajdując się w brzuchu matki. Popularność tego typu maskotek stała się jednak tak zaskakująca, że dziś można zakupić również inne innowacyjne propozycje – jedną z nich jest Szumiś z kołysankami.

Szumisie z kołysankami – dla kogo są stworzone?

To oczywiste, że wraz z wiekiem zmieniają się również dziecięce potrzeby. Szumiące zabawki do usypiania, które naśladują dźwięki słyszalne w brzuchu matki prędzej czy później przestaną spełniać swoją funkcję. Wynika to z faktu, iż dorastające pociechy zaczynają rozumieć i odczuwać coraz więcej emocji, a co za tym idzie – zmieniają się ich codzienne rytuały. Bardzo często wyciszająca okazuje się być w ich przypadku muzyka, która uspokaja dziecko po dniu pełnym wrażeń, a ponadto ułatwia i umila zasypianie. Starszaki w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uwielbiają wszelkiego rodzaju opowiadania i piosenki – z tego też powodu tak chętnie tulą do snu maskotkę „śpiewającą” kołysanki.

Zabawki do zasypiania z kołysankami – czym się wyróżniają?

Szumisie z kołysankami jako rozwiązanie dla starszych dzieciSzumisie to na pozór zwykłe maskotki. Wyróżniają się jednak tym, co znajduje się wewnątrz. Mowa o mechanizmie, w którym kryje się aż 16 polskich kołysanek (8 w wersji śpiewanej i 8 w wersji nuconej). To idealne rozwiązanie dla malucha, który lubi zasypiać przy muzyce, jak i dla rodziców, którzy nie czują się pewnie w śpiewaniu lub nie lubią tego robić. Delikatne, śpiewane kołysanki doskonale sprawdzą się jako samodzielne “usypiacze”, natomiast piosenki w wersji nuconej będą doskonałym podkładem dla głosu mamy lub taty. Ogromną zaletą misia z kołysankami jest fakt, że każdy rodzic ma możliwość nagrania swojego głosu. Funkcja nagrywania i późniejszego odtwarzania kołysanek śpiewanych przez rodzica lub bajek opowiadanych na dobranoc jest szczególnie przydatna, gdy dziecko ma spędzić jedną z pierwszych nocy z dala od mamy i taty. Dzięki znanym dźwiękom poczuje się pewnie i bezpiecznie, a w efekcie bez problemu zaśnie.

Niesamowita funkcjonalność

Mechanizm, który znajduje się wewnątrz maskotki, odtwarza kołysanki nieprzerwanie przez 30 minut. Jest to czas, który pozwala dziecku zapaść w błogi sen. W razie konieczności rodzic za pomocą jednego przycisku może ponownie włączyć maskotkę, wybrać inny utwór lub zapętlić ulubioną kołysankę dziecka. Wszystkie Szumisie są wykonane z dbałością o każdy szczegół – to, co je wyróżnia to między innymi przepiękna paleta kolorystyczna ograniczająca się do spokojnych pasteli. Na uwagę zasługuje również fakt, iż zabawki są w całości produkowane w Polsce. Zostały niejednokrotnie docenione na plebiscytach organizowanych przez rodziców z całego kraju. Firma, pomimo niewielkiego stażu, zdążyła zdobyć popularność również za granicą, w ponad dwudziestu państwach.

Wysoka jakość, inwestycja na lata, uroczy wygląd i niesamowita funkcjonalność – to tylko kilka z licznych zalet zabawek do usypiania rozpowszechnionych pod nazwą Szumisie. Kupisz je między innymi na stronie Sleeping House, która słynie ze starannie wyselekcjonowanego asortymentu najwyższej jakości.