Średnio na sen przeznaczamy około ośmiu godzin dziennie. Stanowi to ⅓ doby, dlatego warto czas ten spędzić w jak najlepszych warunkach. Zapewnić je może odpowiednio skomponowane łóżko, w skład którego wchodzi poduszka, kołdra, stelaż czy właśnie materac. Czym wyróżniają się współczesne modele oraz czy warto je wybrać? 

Materace Hilding – cechy

Sleeping House w swojej ofercie posiada wysokiej jakości produkty do spania, takie jak materace Hilding. Wyróżniają się one unikalną budową oraz zastosowaniem siedmiu stref twardości, dzięki czemu zapewniają ergonomiczne warunki do spania. Przekłada się to na prawidłowe dopasowanie się do sylwetki użytkownika, co wpływa na:

  • stabilizację ciała,
  • wsparcie kręgosłupa,
  • właściwą regenerację mięśni.

Oprócz tego, materace Hilding wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi oraz wysokim stopniem recyrkulacji powietrza. Warto również zaznaczyć, że dostępne modele zostały wyposażone w pokrowiec  możliwości ściągnięcia i wyprania w domowej pralce.

Materace Hilding – wypełnienie

Czym wyróżniają się materace Hilding?Nie da się ukryć, że największą rolę odgrywa tutaj wypełnienie, gdyż to właśnie dzięki niemu materace Hilding wyróżniają się licznymi właściwościami. Najczęściej wybiera się modele, które wewnątrz posiadają innowacyjną piankę. Odznacza się ona niezwykłą miękkością oraz przyjemnym wrażeniem otulenia, Jednak, w dużej mierze jej cechy zależą od rodzaju zastosowanego materiału, ponieważ np. pianka termoelastyczna reaguje na ciepło, dopasowując się do użytkowania, a pianka lateksowa jest antyalergiczna. Innym rodzajem wypełnienia, jakim wyróżniają się materac w ofercie Sleeping House, są sprężyny. Ich budowa znacznie różni się od klasycznych, a wszystko z uwagi na fakt, iż każda z nich została osadzona w osobnej kieszonce materiałowej. Umożliwia to wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Połączeniem tych dwóch wypełnień są materace hybrydowe.

Materace Hilding – rodzaje

W ofercie Sleeping House wyróżniamy różne materace Hilding. Można podzielić je ogólnie a kilka rodzajów, w tym na modele przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży. Zapewniają one najlepsze wsparcie dla wciąż rozwijającego się kręgosłupa. Ponadto, mogą być wyposażone w pokrowce odporne na ścieranie. Innym przykładem są materace ortopedyczne, czyli takie, które w sposób idealny dopasowują się do kształtu ciała, przez co gwarantują najlepsze wsparcie dla kręgosłupa, jednocześnie eliminując ryzyko rozwijania się i pogłębiania wad. Warto również zwrócić uwagę na materace nawierzchniowe, które stanowią cienką matę zdolną zmienić odczuwalny stopień twardości podłoża do spania. Jak widzimy, materace Hilding odnajdą się w każdej sypialni, wystarczy wybrać odpowiedni model!
Nie da się ukryć, że materace Hilding oferują swoim użytkownikom wysokiej jakości podłoże do spania, które w pozytywny sposób wpływa na jakość i długość snu. Jednak to nie wszystko. Dzięki szerokiej dostępności każdy z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie.