Sen to błogie chwile z dala od codziennych zmartwień i obowiązków. Jak jednak wiadomo, nocny wypoczynek będzie udany dopiero w momencie, w którym osoba śpiąca poczuje się w pełni komfortowo – jednym z elementów, które mają na to wpływ jest podłoże do snu. Podczas poszukiwań idealnego modelu warto zwrócić uwagę na materace naturalne

Zdrowy sen – dlaczego jest tak ważny?

To, w jakich warunkach śpimy ma ogromne znaczenie. Wpływa nie tylko na samopoczucie danej osoby, ale również na jej wygląd i zdrowie. Podczas nocnego wypoczynku ciało powinno się regenerować, a zmęczone po całym dniu mięśnie – odpoczywać. Jak jednak wiadomo, sen ma wpływ nie tylko na kondycję fizyczną. Jego niedobory mogą odbić się bardzo negatywnie również na psychice osoby mającej problemy ze snem – regularne niedosypianie może powodować obniżenie nastroju, mniejszą motywację do działania, problemy z przyswajaniem nowych informacji, a nawet stany depresyjne. Warto za wszelką cenę zapobiegać wystąpieniu negatywnych skutków związanych z niewyspaniem się. Na uwagę niewątpliwie zasługuje materac naturalny, produkt, który może spełnić oczekiwania miłośnika snu niezależnie od jego wieku i preferencji.

Hilding Mistral i inne materace naturalne - gwarancja komfortu na najwyższym poziomieMaterace naturalne w pigułce

Po co powstała kolekcja naturalna? Przede wszystkim po to, by miłośnicy snu mogli korzystać z jeszcze większej ilości pozytywnych właściwości, jakie można uzyskać tworząc podłoża do snu. Tego typu materace stworzono z myślą o tym, by klienci czuli się komfortowo i każdego ranka budzili się szczęśliwi i wypoczęci. Na sen poświęca się w końcu ⅓ życia, dlatego warto zadbać o to, aby spędzić ten czas możliwie jak najlepiej. Materace naturalne różnią się tym od standardowych, dobrze znanych propozycji, że powstają z surowców wysokiej jakości, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony. Nie oznacza to jednak, że tracą one na jakości – dodanie takich substancji, jak na przykład olej rycynowy jest jedynie wartością dodaną.

Poznaj Hilding Mistral

Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na model Hilding Mistral? Przede wszystkim dlatego, że został on stworzony jedynie z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych surowców. Jego bazę stanowią siedmio-strefowe sprężyny kieszeniowe, które zapewniają podłożu zaskakującą elastyczność punktową. Są to elementy, dzięki którym wszyscy użytkownicy, niezależnie od wagi, czy wzrostu mogą czuć się niezwykle komfortowo. Warstwami amortyzującymi są pianki o różnej twardości. Pierwsza z nich, wysokoelastyczna pianka HR Bio nasączona olejem sojowym, została umieszczona po stronie o mniejszej twardości. Druga, pianka Naturalis, w której chemiczne związki zostały zastąpione wszystkim dobrze znanym olejem rycynowym, znajduje się po bardzo twardej stronie podłoża do snu. Nie sposób nie wspomnieć również o macie kokosowej, która zwiększa twardość i trwałość materaca Hilding Mistral.

Rosnąca świadomość na temat tego, jak ważny jest komfortowy, wygodny sen sprawia, że innowacyjnych produktów wysokiej jakości jest na rynku coraz więcej. Hilding Mistral to kolejny reprezentant nowości, który z pewnością skradnie serca wielu miłośników zdrowego wypoczynku.

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/