Coraz częściej producenci artykułów sypialnianych stawiają na rozwiązania ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Właśnie, dlatego w odpowiedzi na potrzeby użytkowników powstała kolekcja materacy naturalnych, wyprodukowana przez producenta Hilding. Wśród naturalnych podłoży do spania znajdziesz także model Hilding Aspre. Sprawdź, czy będzie on dobrym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich najbliższych. 

Poznaj kolekcje materacy naturalnych

Materace naturalne to produkty wysokiej jakości, które zostały zbudowane z komponentów podlegających recyklingowi. Z tego powodu zapewniają taki sam komfort snu jak materace klasyczne, a przy tym są one bezpieczne dla środowiska i pozostawiają o wiele mniejszy ślad środowiskowy. W ich wkładach znajdziesz surowce podlegające ponownemu przetworzeniu oraz naturalne olejki zamiast związków chemicznych. Dodatkowo każdy materac naturalny wyposażony został w pokrowiec wykonany z bawełny organicznej oraz lnu. Takie połączenie gwarantuje, że materiał ma właściwości termoregulacyjne, dzięki którym uzyskasz w trakcie snu komfort termiczny. Co oznacza, że nie zmarzniesz ani się nie przegrzejesz.

Hilding Aspre - czy warto wybrać materace naturalneHilding Aspre – materac dbający o naturę

Model Hilding Aspre zbudowany został z dwóch pianek NATURALIS® oraz HR Bio. Obydwie pianki gwarantują, że materac jest bardzo elastyczny, a przy tym podpiera ciało we właściwy sposób. Dodatkowo wyprofilowanie pianek w 7 stref twardości zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca. Hilding Aspre jest materacem dwustronnym. Po jednej stronie znajdziemy twardość średnią, a po drugiej twardą. Prostym krokiem polegającym na przełożeniu podłoża do spania na drugą stronę, możemy zmienić jego twardość i dopasować ją do naszych zmiennych oczekiwań i preferencji. Materac ten został także wyposażony w pokrowiec z możliwością prania, dzięki czemu zyskamy jeszcze większy poziom higieny.

Kto powinien wybrać Hilding Aspre? 

Materac naturalny Hilding Aspre za sprawą swojej budowy opartej na piance NATURALIS® oraz HR Bio sprawdzi się praktycznie w każdej sypialni. Jednak szczególnie zalecany jest w sypialni par. Wszystko to dzięki właściwościom wkładu, który niweluje wszelkie drgania pojawiające się, kiedy nasz partner porusza się w trakcie snu. Za sprawą takiego rozwiązania pozwoli to zlikwidować problem wybudzania przez drugą osobę. Produkt ten sprawdzi się również u osób, które mają podwyższone wymagania, jeśli chodzi o nocny wypoczynek. Dla użytkowników uprawiających sport lub pracujących fizycznie będzie on także bardzo dobrym wyborem, ponieważ jego komponenty pozwalają na szybszą regenerację mięśni i komfort snu na naprawdę wysokim poziomie.

Kupując nowy materac do Twojej sypialni, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę modele z najnowszej kolekcji Hilding. Materace naturalne, takie jak Hilding Aspre pozwalają zadbać nie tylko o własny komfort, ale również o środowisko, które w obecnych czasach potrzebuje wsparcia każdego z nas.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/