Materace dla alergików to produkty, które, zostały stworzone z myślą o wymaganiach osób, zmagających się z przykrymi reakcjami alergicznymi, takimi jak katar, kaszel czy wysypka. Tego typu modele zostały stworzone tylko z syntetycznych i antybakteryjnych surowców, by zapobiec rozwojowi pleśni, roztoczy oraz grzybów. Są to materace całkowicie bezpieczne dla użytkownika, które sprawdzą się też w sypialni dzieci. 

Nowoczesny materac hybrydowy 

Pierwszy produkt godny polecenia to Hilding Dance. Jest to nowoczesny materac hybrydowy, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Cechuje się wysoką elastycznością i średnią twardością, dlatego sprawdzi się zarówno u osób starszych, jak i tych młodszych. Został skonstruowany z czterech warstw, które mają zapewnić wysoki komfort snu. Pianka FlexiFoam stanowi stabilną podstawę całej konstrukcji i chroni wkład przed niepożądanymi deformacjami. Warstwa sprężyn kieszeniowych Pocket Plus pozwala na uzyskanie optymalnego wsparcia sylwetki. Dzięki siedmiu strefom, głowa, barki, kręgosłup, biodra, uda, kolana i stopy są odpowiednio amortyzowane. W zestawie znajduje się delikatny pokrowiec Italiano.

Wygoda i trwałość 

Dlaczego materace dla alergików są warte uwagi?Drugi materac, który sprawdzi się w sypialni alergika to Hilding Melody. Model został skonstruowany z płyty lateksowej, która odznacza się wysoką gęstością i trwałością. Materac jest odporny na odkształcenia i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkład tworzy siedem stref twardości, co sprawia, że ciało zyskuje dodatkowe podparcie. Możesz mieć pewność, że twój organizm regeneruje się podczas snu, a ty wstaniesz wypoczęty i pełen energii. Specjalnie wyżłobione otwory umożliwiają odpowiednią wentylację. Hilding Melody jest antyalergiczny i zapewnia odpowiednią higienę snu. W zestawie znajduje się puszysty i lekki pokrowiec Italiano lub Hybrid – odporny na mechacenie. Hilding Melody jest polecany osobom wrażliwym na alergeny. Substancje użyte do jego produkcji hamują rozwój szkodliwych mikroorganizmów i nie nasilają alergii.

Innowacyjne rozwiązania 

Trzeci antyalergiczny materac to Hilding Modern. Produkt został wyprodukowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Do jego budowy wykorzystano trzy bardzo elastyczne pianki, które charakteryzują się różną twardością. Wkład materaca zapewnia zdrowy i bezpieczny sen. Specjalnie otwory wentylacyjne w piance HR umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza i minimalizują ryzyko gromadzenia się wilgoci oraz wszelkich zanieczyszczeń. Materac można dopasować do własnych potrzeb i preferencji, wybierając odpowiednią stronę. Siedem stref o zróżnicowanej twardości umożliwia relaks i odprężenie mięśni. W zestawie znajduje się antyalergiczny pokrowiec Cashmere. Jest bardzo jedwabisty i miły w dotyku. Potrafi izolować przed zimnem i pochłania do 40% wilgoci z otoczenia, by zapewnić zdrowie środowisko snu.

Materace dla alergików to produkty niezwykle przemyślane i bezpieczne dla wrażliwej skóry alergika.