Dlaczego materace dla sportowca powinny być wybierane z troską o najmniejsze szczegóły? Pamiętajmy, że przecież wskazane produkty mają za zadanie w odpowiedni sposób regenerować nasze mięśnie i wspierać kręgosłup – nawet po najbardziej wymagającym treningu!

Komfortowe rozwiązanie dla aktywnych

Pierwszym modelem, który naszym zdaniem świetnie nada się dla aktywnych osób będzie piankowy Hilding Rock and Roll. Posiada on aż dwie twardości, dzięki czemu łatwiej jest dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb – wystarczy jedynie odwrócić wyrób na drugą stronę aby móc skorzystać z indywidualnie dopasowanego do nas podparcia. Bez wątpienia na uwagę zasługuje tutaj kształt pianki wysokoelastycznej, którą umieszczono we wnętrzu produktu. Przypomina ona fale, dzięki czemu zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowo została wyprofilowana w siedem stref twardościm przez co w indywidualny sposób reaguje na nacisk wywierany przez każdą partię ciała i wspomaga regenerację mięśni: jesteśmy przekonani, że nada się idealnie dla wszystkich aktywnych!

Poznaj Hilding Modern!

Materace dla sportowca - znajdź komfortowe rozwiązanie!Będąc już w temacie materacy piankowych bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę na Hilding Modern. W jego wnętrzu umieszczono aż trzy, wysokiej jakości pianki wysokoelastyczne posiadające różne twardości. Dzięki temu możemy dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb jedynie odwracając wyrób. Warto wspomnieć także o właściwościach płynących z zastosowania pianki hybrydowej, której struktura zapewnia optymalny przepływ powietrza, a co za tym idzie wysoką higienę w naszym łóżku. Produkt świetnie podpiera ciało, wspomagając jego regenerację, a dodatkowo nadaje się do regulowanych stelaży, w przypadku których samodzielnie można zdecydować o tym, jak mocno nachylony jest zagłówek czy też podnóżek.

Wysokiej jakości materac sprężynowy

Materace kieszeniowe typu multipocket bez dwóch zdań idealnie sprawdzą się dla sportowców, a w szczególności musimy tutaj wskazać Hilding Electro. Posiada on znacznie więcej malutkich sprężyn, niż klasyczne modele kieszeniowe, które ze względu na fakt, że nie dotykają się ze sobą bezpośrednio mogą w sposób bardzo indywidualny dopasowywać się do kształtu naszego ciała. Obowiązkowo należy tutaj wspomnieć o piankach – w końcu nie wszystkie materace mają aż sześć twardości! Wspomniany efekt gwarantuje nam top, który z jednej strony wyposażono w dopasowująca się do kształtu ciała piankę termoelastyczną, a z drugiej w wytrzymałą i sprężystą lateksową. Jesteśmy przekonani, że świetnie nada się on dla osób nawet najbardziej wymagających

Materac dla sportowców powinien zapewniać komfortowe podparcie! Znajdź idealny dla siebie!