Materac kieszeniowy o dwóch twardościach, który jednocześnie pomoże pokonać dolegliwości bólowe kręgosłupa? Poznaj bliżej unikalny Hilding Tango i dowiedz się dla kogo będzie stanowił on szczególnie dobre rozwiązanie i dlaczego!

Hilding Tango – poznaj go bliżej!

Hilding Tango jest materacem sprężynowym, zaliczanym do grona modeli kieszeniowych, dzięki nowoczesnym metodom, jakie zostały zastosowane w momencie produkcji. Warto jednak podkreślić, że sprężyny to nie wszystko! Z obu jego stron umieszczone zostały wysokiej jakości pianki. Z jednej znajdziemy elastyczną i plastyczną Flexifoam, która zarówno delikatnie dostosowuje się do kształtu naszego ciała, lecz równocześnie w prawidłowy sposób je podpiera. Z drugiej umieszczona została twardsza, stabilniejsza pianka wysokoelastyczna. Dzięki temu uzyskano aż dwie twardości, co sprawia, że materac znacznie łatwiej jest dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. Jednocześnie całość podzielona została na aż siedem stref twardości, w związku z czym każda partia ciała otrzymuje indywidualnie dopasowane podparcie i produkt w jeszcze lepszy sposób dopasowuje się do naszej sylwetki.

Sprężyna kieszeniowa – czy warto?

Hilding Tango - w sam raz dla seniorów!Warto jest wytłumaczyć co oznacza, że materac został stworzony na bazie sprężyny kieszeniowej. Każdy element wskazanego wkładu umieszczono w osobnej kieszeni, w związku z czym nie dotykają się one bezpośrednio ze sobą. Jakie korzyści płyną ze wskazanego rozwiązania? Przede wszystkim w indywidualny sposób całość reaguje na nacisk i ugina się tylko w miejscach, z których rzeczywiście korzystamy.  Dzięki temu nasze ciało jest prawidłowo podpierane, powierzchnia dopasowuje się do jego kształtu, a co za tym idzie wspomaga prawidłową regenerację. Materace Hilding tworzone są jedynie z najwyższej jakości materiałów, które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób, dlatego jesteśmy przekonani, że produkty wyprodukowana na bazie sprężyny kieszeniowej będą spełniać wymagania nawet najbardziej wybrednych!

Hilding Tango – dla kogo?

Dla kogo może najlepiej sprawdzić się materac Hilding Tango? Ze względu na swoją uniwersalność jest on w stanie sprostać oczekiwaniom naprawdę szerokiego grona odbiorców. Świetnie nada się między innymi dla seniorów, ponieważ jego elastyczność ułatwia wchodzenie i schodzenie na łóżko i z łóżka. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że całość może wspomagać nas w walce z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Co ważne, ze względu na wysokiej jakości materiały, jakie zostały zastosowane w czasie procesu produkcji jest on bezpieczny dla osób szczególnie wrażliwych na wszelkie alergeny takie jak kurz, roztocza czy bakterie.

Porządne materace? Bez wątpienia do ich grona zaliczają się wysokiej jakości modele kieszeniowe. Jesteśmy przekonani, że zapewni Ci on naprawdę sen na najwyższym poziomie!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/