W dzisiejszym świecie, gdy wybór materacy jest ogromny, poszukiwanie tego jedynego, można wręcz powiedzieć, że idealnego, może być zadaniem przytłaczającym. Wynika to z faktu, iż każdy ma inne preferencje, a polecany przez przyjaciół czy rodzinę model może nie koniecznie sprawdzić się w Twojej sypialni. Czy jednak istnieje materac, który zaspokoi wszystkie te wymagania? Dowiedz się, czy innowacyjna oferta materacy SleepMed będzie w stanie Cię pozytywnie zaskoczyć!

Idealny materac – co to oznacza?Czy istnieje idealny materac dla każdego? Oto innowacyjne materace SleepMed!

Poszukiwanie idealnego materaca może być wyzwaniem, ponieważ definicja „idealności” może się różnić w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb każdej osoby. Jednakże istnieje kilka kwestii, które można, a nawet trzeba uwzględnić, aby określić, czy dane podłoże do spania jest odpowiedni dla Twoich potrzeb. Po pierwsze, idealny materac powinien zapewniać odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, zapewniając równomierne rozłożenie ciężaru ciała i prawidłową pozycję podczas snu. W praktyce twardość zaliczana jest do subiektywnego odczucia, które wyznacza się poprzez wagę oraz osobiste preferencje. Wolisz spać na miękkim materacu? A może bardziej twardym? Nie ma problemu, jednak ważne, aby wybrany przez Ciebie stopień twardości nie odbiega za bardzo od zaleceń względem wagi, gdyż może to skutkować nieprawidłowym wsparciem sylwetki, Kolejną istotną cechą jest komfort i wygoda podczas snu. Idealny materac powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają miękkość, sprężystość czy odpowiednią wentylację, aby zapewnić nam spokojny, a zarazem regenerujący wypoczynek. Współczesny rynek oferuje przede wszystkim materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe. Inną kwestią warta Twojej uwagi, są właściwości termoregulacyjne materaca, zwłaszcza jeśli masz tendencję do przegrzewania się podczas snu. Oznacza to, że musi się on wyróżniać wysokim stopniem cyrkulacji powietrza oraz przewiewnym pokrowcem. Ostatecznie, idealny materac powinien być trwały, odporny na odkształcenia i mieć długi okres użytkowania. Można by pomyśleć, że ciężko byłoby znaleźć idealny materac, jednak marka SleepMed znacząco ułatwiła tę czynność poprzez wyjątkową ofertę. A co ją wyróżnia?

Materace SleepMed – dlaczego zasługują na wyróżnienie?

Nie da się zaprzeczyć, że materace SleepMed wyróżniają się spośród innych produktów na rynku ze względu na swoją innowacyjność, wysoką jakość wykonania oraz unikalne cechy, które przekładają się na komfortowy i zdrowy sen. Przede wszystkim zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnego wsparcia dla kręgosłupa w różnych pozycjach snu. Dzięki zastosowaniu 7-strefowych systemów twardości w każdym modelu są w stanie znacząco podnieść jakość wypoczynku. Jednak to nie wszystko! Oto cztery argumenty przemawiające za wyborem materacy SleepMed.

Po pierwsze – wypełnienie

W skład wypełnienia materacy SleepMed wchodzą wysokiej jakości pianki termoelastycznej VitaRest® i Celsius-Waterlily®, które dostosowują się do kształtu ciała, a także zapewniają indywidualne podparcie dla różnych partii ciała. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się komfortowym oraz ergonomicznym snem, bez nacisku na poszczególne punkty ciała. W ofercie są również modele wykorzystujące pianki naturalne, które wyróżniają się zastosowaniem naturalnych produktów (takich jak olej rycynowy lub sojowy), przez co posiadają wyjątkowe właściwości. Poza tym modele hybrydowe zawierają sprężyny kieszeniowe typu Multi. Każda sprężyna pracuje niezależnie, co minimalizuje przenoszenie się ruchów partnera podczas snu i pozwala na swobodne przystosowanie materaca do indywidualnych preferencji.

Po drugie – technologia Airforce

Wyjątkowa pod każdym kątem technologia Airforce to specjalna wielostrefowa technologia nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. Pozwala ona na maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. Przekłada się to na eliminację ciepła oraz wilgoci z wnętrza wypełnienia za pomocą naturalnych ruchów ciała. Powodują one wypychanie powietrza do otwartych komór, usuwanie go, a następnie zastąpienie świeżym. Każdy model z oferty SleepMed jest wyposażony w technologię Airforce.

Po trzecie – certyfikat AEH i status wyrobu medycznego

Każdy materac SleepMed wyróżnia się certyfikatem AEH. Oznacza to, że zostały one poddane dokładnej analizie przeprowadzonej w słynącym z nowatorskiego podejścia do materacy Laboratorium Sleep-Lab. Uwzględniała ona cztery kluczowe parametry, czyli ergonomię (stopień dopasowania materaca do ciała użytkownika) higienę (gwarancję czystości i świeżości w czasie snu), klimatu (parametr związany z właściwym przepływem powietrza wewnątrz materaca) oraz trwałością (obejmującą odporność na nacisk, odkształcenia, oddziaływanie wilgoci oraz zmieniającą się temperaturę). Oprócz tego wszystkie modele przeszły rygorystyczne testy, dzięki czemu posiadają status wyrobu medycznego.

Po czwarte – możliwość regulacji twardości

Nie ma co ukrywać – materace SleepMed powstałych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Kwestia ta obejmuje także twardość podłoża do spania, która wielu osobom przysparza największe trudności pod kątem wyboru idealnego modelu. Na szczęście tutaj nie musisz się o nic martwić, gdyż materace SleepMed dają możliwość wyboru spośród aż 4 – a nawet 6 powierzchni do snu. W zależności od kolekcji mogą być one wyposażone tylko w ruchomą warstwę pianki termoelastycznej, którą można wyjąć i przełożyć lub dodatkowo jeszcze w odpinany top. W ten sposób możesz uzyskać albo bardzo miękkie, albo bardzo twarde podłoże do spania!

W poszukiwaniu idealnego materaca dla siebie nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi. Jednak materace SleepMed oferują innowacyjne rozwiązania, które mogą w niemalże idealny sposób dopasować się do Ciebie. A wszystko to dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, różnorodnych stopni twardości oraz wysokiej jakości materiałów.

wyrob

Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.