Na co dzień bardzo różnie radzimy sobie ze stresem i wybieramy odmienne sposoby na relaks. Jedni czytają książki, inni malują obrazy, a jeszcze inni wolą w pełni się zmęczyć aktywnością fizyczną. Sport, czy to sztuki walki, fitness lub chodzenie po górach – w każdym wydaniu, jednocześnie odpręża, daje skok endorfin, ale i bardzo męczy, szczególnie nasze mięśnie. Prócz masażu i odpowiedniej dawki magnezu w organizmie, pomocne może być też odpowiednie podłoże w łóżku, które zapewni komfort obolałym mięśniom. I tutaj Hilding wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i proponuje model Dance, który nadaje się do tego idealnie!

Hybrydowe wypełnienie Hilding Dance.

Wkład tego materaca jest złożony z kilku wysokiej jakości materiałów. Główną częścią jest 7-strefowa sprężyna kieszeniowa Pocket Plus, która stanowi 15 cm wysokości materaca. Jest to system zawierający w sobie wiele małych sprężynek, a te sprawiają, że materac ma bardzo dużą elastyczność punktową. Co za tym idzie, jest to materac bardzo sprężysty i stanowiący świetne wsparcie dla całego ciała. Rozwiązanie takie jest szczególnie lubiane przez pary ze sporą różnicą wagową, ponieważ nie przeszkadzają sobie nawzajem, poruszając się na swoich połowach łóżka. Po jednej stronie materaca sprężynę kieszeniową pokrywają 3 cm pianki Flexifoam, a po drugiej 4 cm warstwy z wysokoelastycznej pianki HR i dodatkowo 4 cm pianki FloFom. Materac jest gruby i stabilny. Daje ciału komfort i wygodę, co pozwala na długi sen, a to przekłada się oczywiście na dobre funkcjonowanie każdego dnia.

Dla wyjątkowo aktywnych osób i… nie tylko.

Hilding Dance - nowoczesny hybrydowyHilding Dance jest modelem, w którym pianki są odpowiednio i strategicznie dobrane, przez co dają świetny efekt dla obolałego ciała, które wyjątkowo wymaga głębokiego relaksu. Wysoki blat pianki HR, która ma średnią twardość, daje mocne podparcie dla pleców, dzięki czemu mogą się rozluźnić i swobodnie rozciągnąć na łóżku. Pianka FloFom ma właściwości chłodzące, co świetnie regeneruje zmęczone mięśnie. Osoby, które dużo się ruszają, często uprawiają sport, miewają problemy z efektywnym odpoczynkiem, budzą się obolałe i niewyspane. Materac hybrydowy Dance jest stworzony z myślą właśnie o nich. Model dzięki zastosowaniu takiego wypełnienia reaguje na każdy ruch ciała i dopasowuje swój kształt do anatomii użytkownika. Kręgosłup zawsze leży wygodnie, nie odczuwa żadnych odgnieceń, może więc wypocząć i odciążyć się po całym dniu. Materac ten mogą również wybrać seniorzy, którzy mają problemy z bólami mięśni i kości, bo jego wkład może pomóc im uporać się z tymi dolegliwościami. Rozwiązanie Pocket Plus jest też chętnie wybierane przez pary. Dla każdego, kto lubi średnio twarde i stabilne podłoże, Hilding Dance będzie świetnym wyborem.

Pokrowiec Italiano w zestawie z Hilding Dance!

Decydując się na Hilding Dance, dostajemy w zestawie świetny pokrowiec Italiano. Ma on właściwości antyalergiczne, więc problemy z porannymi objawami uczulenia znikną, będziemy mogli cieszyć się łatwym oddychaniem i obędzie się bez kichania. Wstawanie stanie się więc czystą przyjemnością! Sen zresztą też, bo Italiano niweluje nieprzyjemne zapachy, co daje świeży i komfortowy sen. Materiał, z którego został uszyty, to po części wiskoza, która nadaje mu przyjemny i miły w dotyku charakter. Wizualnie daje wrażenie efektu 3d, co wygląda bardzo atrakcyjnie i jeszcze bardziej zachęca do zapadnięcia w głęboki i przyjemny sen! Uchwyty wszyte w tym pokrowcu ułatwiają jego obracanie i przenoszenie. Całość jest oczywiście zdejmowalna i pralna w temperaturze do 60°C. Hilding Dance wraz z pokrowcem Italiano ma 28 cm wysokości. Marzysz o wygodnym śnie i pełnej regeneracji? Ten zestaw będzie najlepszy!