Osoby o podwyższonej wadze miewają problemy z kręgosłupem, a nieodpowiednio dobrany materac może je niestety pogłębiać. Budząc się rano, chcielibyśmy czuć się w pełni zregenerowani, wypoczęci i gotowi na kolejny dzień. Aby uniknąć uciążliwych dolegliwości ze strony kręgosłupa lub mięśni, musimy odpowiednio dobrać sobie podłoże w naszym łóżku. Hilding przygotował model Cha-Cha, który sprawdzi się u osób o większej wadze, ale również w przypadku seniorów i par.

Model tego materaca jest zaliczany do materaców sprężynowych, kieszeniowych. Z pewnością wygoda, którą zapewnia przypadnie do gustu osobom śpiącym z partnerem, seniorom czy osobom z nadwagą. Jego unikalne wypełnienie daje pełen relaks i wysoki komfort. Wentylacja w materacu jest na odpowiednim poziomie, mamy więc zapewnioną również wysoką higienę snu. Producent daje nam aż 15 lat gwarancji, więc nie ma wątpliwości, że produkt jest naprawdę odpowiednio skonstruowany i solidnej jakości. Cha-Cha jest modelem odwracalnym, więc można korzystać z jego dwóch stron, co pomaga na dłużej zachować w nim świeżość i przydatność. Materac jest rolowany, tak że bez problemu można łatwo go przechowywać i transportować w razie potrzeby. Nie odkształca się i przez długi czas nie traci swoich właściwości. Hilding proponuje dwie opcje pokrowca, wybór należy do nas!

Wzmacniająca warstwa filcu w Hilding Cha-Cha.

Hilding Cha-Cha - materac sprężynowyModel Cha-Cha, to materac złożony z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej i pokryty obustronnie warstwą profilowanej pianki Velvet Touch o wysokości 3 cm oraz obłożony wzmacniającą warstwą filcu. Sprężyny w przypadku tego materaca dają bardzo wysoką elastyczność punktową. Znaczy to tyle, że każda sprężyna pracuje osobno i partner, z którym śpimy nie odczuje żadnych drgań ani ruchów, nie obudzimy go, więc nawzajem pozwolimy sobie na długi i przyjemny sen, a wszystko za sprawą Hilding Cha-Cha. Wkład sprężynowy otulony jest pianką Velvet Touch, która daje uczucie dużej sprężystości i optymalną twardość. Zapewnia też odpowiednią wentylację całego wypełnienia, więc miejsce naszego snu jest higienicznie. Zastosowanie warstw filcu nadaje materacowi oczekiwanej twardości, co korzystnie wpływa na nasz kręgosłup. Plecy mają odpowiednie oparcie, stabilne podłoże i w efekcie śpimy wygodnie i długo. U osób o zwiększonej wadze stabilne wypełnienie jest szczególnie ważne, aby nie powstawały żadne wgniecenia, a ciało się nie zapadało. Cha-Cha jest świetnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą spać na przyjemnym, twardym i solidnym podłożu.

Tencel czy Italiano? Wybierz odpowiedni pokrowiec dla siebie i swoich potrzeb!

Hilding oferuje wybór między dwoma pokrowcami w zestawie z modelem sprężynowego materaca Cha-Cha. Jest to Tencel, antyalergiczny i przede wszystkim naturalny pokrowiec. Został wykonany z innowacyjnych wiskozowych włókien, które świetnie kontrolują poziom wilgotności we wnętrzu materaca. Zapobiega to rozprzestrzenianiu się bakterii i pomaga zachować długą świeżość wypełnienia. Wilgoć jest absorbowana z ciała śpiącej osoby i niwelowana, co gwarantuje wysoką higienę snu, a nam w efekcie zdrowie i przyjemny odpoczynek. Włókna w materiale, z którego uszyty jest Tencel są delikatne i nie wywołują podrażnień. Pokrowiec można zdjąć i w razie potrzeby wyprać w temperaturze do 60°C. Drugą opcją jest Italiano, pokrowiec bardzo przyjemny w dotyku. Został uszyty z wysokiej jakości wiskozy. Dzianina jest miękka i delikatna, daje wrażenie efektu 3d. Wygląda bardzo dizajnersko i przykuwa uwagę estetów. Pokrowiec jest lekki i ma wszyte cztery uchwyty, co pozwala łatwo obracać materac. Italiano również jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C. Oba pokrowce wraz z materacem Cha-Cha mają 21 cm wysokości.