Poznaj bliżej materace Hilding Anders i dowiedz się jaka filozofia przyświeca firmie w czasie pracy nad ich wyrobami! Dzięki temu przekonasz się, dlaczego warto jest stawiać na produkty najwyższej jakości, które zapewnią ci niewątpliwie komfortowy sen.

Filozofia Hilding Anders

Głównym założeniem, jakie przyświeca producentowi Hilding Anders jest to, aby każdemu, niezależnie od wieku, płci, wagi, stanu zdrowia czy też innych czynników zagwarantować  sen na najwyższym poziomie. Wśród najważniejszych czynników, jakie istotne są w czasie produkcji materacy oraz innych akcesoriów potrzebnych, aby komfortowo wypocząć wymienia się między innymi ergonomię: oznacza to, że każdy produkt powinien idealnie dopasowywać się do kształtu ciała jego użytkownika, tak aby dać  miłe otulenie i prawdziwą wygodę, lecz jednocześnie podpierać je w zdrowy sposób. Dbają również o stworzenie dobrego mikroklimatu do snu. Co to oznacza? We wszystkich modelach stosowane są rozwiązania, które odpowiadają chociażby za liczne właściwości antyalergiczne, dzięki czemu wyroby są przyjazne również osobom z nadwrażliwością układu  oddechowego. Tutaj w parze idzie także higiena, co oznacza, że materace Hilding Anders bardzo łatwo jest utrzymać w czystości.

Jakie materace znajdziemy w ofercie producenta Hilding Anders?Kolejną kwestią jest wzornictwo, czyli świetny wygląd, lecz jednocześnie też nie zapominamy, że istotna jest wytrzymałość, przez co wszystkie materace i pozostałe produkty będą nam służyć naprawdę długo. Co ważne, koncern pamięta o naszym środowisku, dlatego chociażby nie wykorzystuje szkodliwych substancji chemicznych.

Unikalne materace Hilding Anders

Za produktami, które stworzone zostały przez Hilding Anders stoją lata doświadczenia, ponieważ korzeni firmy doszukiwać możemy się już w 1939 roku. Przez ten czas firma wypuściła szereg materacy i innych akcesoriów do snu zarówno pod  “własnym szyldem” mianowicie na myśli mamy tutaj marki Hilding i Curem, lecz również współpracowała z czołowymi graczami na rynku, tutaj wskazać możemy chociażby Black Red White, Agata Meble oraz mniejszych, na przykład Pan Materac oraz Senpo. Nie możemy zapomnieć też o takich produktach jak chociażby materace ortopedyczne unikalnej marki Sleepmed, które otrzymały status wyrobu medycznego.

Materace SleepMed: czym są

Produkty SleepMed to wyroby najwyższej jakości, które uzyskały status wyrobu medycznego. Znajdziemy tam chociażby unikalne materace piankowe, które świetnie podpierają ciało i pomogą chociażby zwalczyć doskwierające nam dolegliwości bólowe, a także sprawdzają się na przykład w czasie rekonwalescencji. Ważną rolę odgrywa tutaj chociażby pianka termoelastyczna Visco, sprężyny multipocket czy też technologia Air Force, jaka pomaga utrzymać wysoki poziom higieny w łóżku. Bliżej zapoznać można się z produktami chociażby w salonach w Warszawie.

Najwyższej jakości materace? Postaw na produkty, które wyszły “spod igły” Hilding Anders. Dają one gwarancję zarówno bezpieczeństwa, lecz również wygody i higieny, przez co świetnie sprawdzą się bez wątpienia dla każdego!